Sambia: Gołdap Olecko - przygotowania 2018

Hasłem XXVI EPP na Jasną Górę są słowa: "Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym". Pochylimy się w tym roku w szczególny sposób nad rolą Ducha Świętego w naszym życiu.

Pielgrzymka będzie trwała od 26 lipca (wyjście z Gołdapi) do 11 sierpnia, do przejścia mamy 560 km, co daje nam miano piątej najdłuższej trasy w całym kraju!

Pielgrzymka to czas umocnienia naszej więzi z Bogiem, szukania odpowiedzi na życiowe powołanie, a szczególnie jest to czas dawania świadectwa naszej wiary. Cała droga poza przeżyciami duchowymi niewątpliwie będzie bogata także we wspaniałych ludzi. Idąc z kimś krok w krok przez 17 dni można poznać go dobrze, zbudować wiele naprawdę niezwykłych, wartościowych i bardzo trwałych relacji, nawet na całe życie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej pielgrzymce wszystkich, którzy co roku podejmują trud pielgrzymowania, a także tych którzy pierwszy raz chcą ruszyć na pielgrzymi szlak. Pielgrzymka to dobra alternatywa na wakacyjną przygodę, przygodę z Panem Bogiem i Jego Matką do której zmierzamy.

Zapisy i inne informacje można uzyskać u księży Przewodników.

Spotkania organizacyjne:
  • 15.07.2018 r. godz. 19.00 par. NMP Królowej Polski w Olecku
  • 22.07.2018 r. godz. 19.00 par. NMP Matki Kościoła w Gołdapi

Do zobaczenia na szlaku!!!

Podobne wpisy